NPI-NPU Demir Profil

NPI-NPU Demir Özellikleri

Sürekli döküm makinalarında; Otomatik kalıp seviye kontrolü, elektro-manyetik karıştırıcı, pota ve tandiş akış koruma, kontrol sistemleri kullanılarak, standart gereklilikleri ve temiz çelik kriterlerine uygun alüminyum veya silisyumla öldürülmüş özel çelik cinsleri üretilebilmektedir. Kimya, mekanik, fizik ve metalografi olmak üzere 2 farklı laboratuvarda; üretimin her aşamasında testler modern cihazlarla gerçekleştirilmektedir. Girdi ürün kontrolünde tüm hammaddeler üretim öncesi teste tabi tutulmaktadır.

NPI-NPU demir profiller sıcak haddeden imal edilir. Çelik konstrüksiyonların içinde kullanılan bu demir profiller binaların daha sağlam hale gelmesini sağlayarak dayanıklılığı artırır. Üstün performanslı demir çelik ürünlerinden biri olarak yapıların inşasında kesinlikle kullanılır. Bütün betonarme yapılar dayanıklılığını arttırmak amacıyla bu demir profilleri kullanır. Ayrıca hava koşulları, yıpranma gibi etkenlere karşı dayanıklıdır. Çok uzun yıllar kullanılabilir. Boyutları ve ağırlıklı arasında oran vardır. Üretim esnasında bu oranın korunması önemlidir.

Kullanım Alanları

NPI-NPU demir profiller çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Tarım makinelerinin üretiminde, otomotiv saniyesinde, iş makineleri üretiminde, gemi yapımında, mobilya, beyaz eşya ve inşaat sektöründe, ağır ekipman üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

NPU Demirler

NPI Demirler

Whatsapp Hattı